Hours
Sunday
09:00 - 18:00
Monday
09:00 - 18:00
Tuesday
09:00 - 18:00
Wednesday
09:00 - 18:00
Thursday
09:00 - 18:00
Friday
09:00 - 18:00
Saturday
09:00 - 18:00
Location icon
Ukraine
Date registered icon
2020 Registered
Bookings icon
0 Bookings
Verified icon
Verified Security
Business info icon
Діана Ковпак Business

Services

Choose a service below

Я викладаю французьку дітям, школярам, студентам та просто тим, хто хоче розмовляти французькою! Викладаю на рівнях А1-В1 Заняття вживу або по скайпу

Duration

60 minutes

Price

150 UAH

Bookings

0

Answers

0
0 (0 reviews)

Book this service easily in the app with 1 click

Діана Ковпак

Досі думаєте, що французька це надзвичайно важко? Мали справу з нею раніше, але в голові каша і нічого не зрозуміло? Або ж хотіли почати вчити, але не розуміли основних принципів вивчення та організації навчання? ⠀ Зі мною вже через два місяці, за умови 2-3 год/тиждень, ви зможете: ⠀ - розказати про себе та свої захоплення - описати свою сім'ю - використовувати у мовленні 3 базових часи - поставити французьку інтонацію - провідмінювати дієслова 1-ї групи, та найпоширеніші 3-ї групи ⠀ А також: 1. зрозумієте принципи побудови словосполучень та речень 2. матимете список найбільш використовуваних французьких слів-вставок (типу: voilà, ouais etc.) ⠀ ❓Чому ви маєте обрати як репетитора саме мене? ⠀ Я студентка 3-го курсу на факультеті іноземних мов (французька та англійська мови) ТНПУ. Я шукаю та тестую на собі різні методи та види завдань. Я сама постійно вчусь і розумію, наскільки важливо правильно використовувати час. Минулого літа я була на лінгвістичному стажуванні у місті Пуатьє, Франція (1 місяць). Розумію наскільки важливо включитись в процес вивчення з внутрішньої жаги до знань. ⠀ Ми розбиратимемо пісні, відео, серіали або блоги; читатимемо статті. Щоб бути першим в курсі новин і не чекати, поки хтось перекладе. Ми отримуємо початковий рівень і далі поглиблюємо свої знання за допомогою різних джерел. ⠀ Звичайно, якщо ваша мовна ціль інакша - ми будемо орієнтуватись на неї. Я описала найпоширеніший сценарій. ⠀ До речі, коли б ви не захотіли припинити заняття, я даю вам список джерел для самостійного вивчення та детальний план як і що робити без мене, щоб вивчені теми не забувались, а нова інформація засвоювалась легше, якби ви вчили самі ⠀ Тому чекаю вашого запису на заняття 🌿🤍 Не проґав свій шанс отримати базу з французької мови з цікавим матеріалом та веселою репетиторкою!

  • 0
    Reviews
  • booking count icon
    0 Bookings
  • Verified icon
    Verified

Діана Ковпак - Reviews

0 (0 reviews)

No reviews yet. You can leave a review only after the service is completed to guarantee authenticity of reviews. All reviews are verified.

Similar French tutors

The largest community on the web to find services that aren't by commutes or a specific location.

Владислав Цикалюк

Math tutors 0 (0 reviews)

Вчитель математики. Досвід роботи більше 3 років репетиторства. У своїй роботі мотивую учнів до пізнання предмету, а не зазубрення формул.

Bookings

0

Price

150 UAH

Ілона Деревінська

Math tutors 0 (0 reviews)

Занимаюсь репетиторством давно, есть навыки работы руководителем детской групи в международном проекте. Нахожу подход к любому ребёнку.

Bookings

0

Price

150 UAH

Катя Симончук

Math tutors 0 (0 reviews)

Доброго часу доби! Маю закінчену вищу економічну освіту та з задоволенням навчу ваших діток дружити з царицею наук - математикою.

Bookings

0

Price

50 UAH

Светлана Марченко

Math tutors 0 (0 reviews)

Учитель з 30 річним стажем, закохана в математику , Мені подобається запалювати в очах дітей вогник цікавості до математичних задач. Дисциплінована,…

Bookings

0

Price

50 UAH

Максим Соловей

Math tutors 0 (0 reviews)

Репетитор по математике и информатике, подготовка к ВНО и ЕГЭ, олимпиадам любого уровня, подробное решения любых Ваших проблемных задач, подготовка к…

Bookings

0

Price

250 UAH

Юля Музика

Math tutors 0 (0 reviews)

Доброго дня батьки та учні. Я надаю послуги репетитора з математики.

Bookings

0

Price

150 UAH