Як знайти хорошого гештальт-терапевта онлайн

Jan. 9, 2021, 9:07 p.m.

City Pros gives $5 to all clients to book any services on City Pros. Get $5

В останній час ми все більше прибігаємо до допомоги інтернету. Це відбувається як у повсякденному житті, так і в нестандартних ситуаціях. Навіть консультацію та лікування лікаря можна отримати через екран монітора. У цій статті ви дізнаєтесь, чи може гештальт-терапевт в режимі онлайн надавати послуги, на скільки це ефективно, плюси та мінуси такого вибору. Для початку давайте розберемося в термінології.

Гештальт терапія - напрямок в психології, який допомагає людству розуміти свої потреби та задовольнити їх задля щасливої та гармонічної сутності.

Воно було засновано у 50-х роках минулого століття американським психоаналітиком Фредеріком Перлзом та його жінкою. В основі методики лежить експериментально-феноменологічний та екзистенціальний підходи.

Гештальт-терапевт - це фахівець, який допомагає клієнтам визначити його незадоволені потреби та знайти шляхи вирішення цих проблем.

На відміну від психологів та психоаналітиків, гештальт-терапевт виступає активним учасником процесу, а не спостерігачем.

Таким чином, у зв'язку з цим, беруться не підрядні причини та фактори, а особистість людини у своїх діях та почуттях.

Як знайти компетентного гештальт-терапевта в Інтернеті?

Зараз ця професія та напрямок гештальт терапії дуже популярні, тому можна зустріти багато низькосортних спеціалістів-недоучів, які допускають порушення професійної етики. Від такої терапії є ризик отримати більше шкоди, ніж користі. Тому так важливо вибрати хорошого гештальт-терапевта онлайн.

На що звернути увагу при виборі фахівців:

Освіта;

Бажано, щоб гештальт-терапевт мав вищу психологічну освіту, а не просто закінчив курси. Не варто соромитися запитати у фахівця про його дипломи.

Підвищення кваліфікації;

Крім базової психологічної освіти важливо, щоб спеціаліст пройшов курси терапії та тренінги згідно зі своїм напрямком профілю. У такому випадку це гештальт-терапія.

Статті, книги, контент;

Найімовірніше всього у гештальт-терапевта, який працює в Інтернеті, є акаунти у соцмережах або сайт, можливо, книги. Ознайомтеся із контентом, який опублікував цей фахівець. Ви повинні розуміти, які принципи та ідеї переслідує фахівець, які методики він використовує у роботі.

Цінова політика.

Дорого - не означає добре. Важливо знайти гештальт-терапевта, у якого ціна відповідає якості роботи. Це можна побачити по відгуках, рекомендаціях. Також будьте готові, що професіонал з двадцятирічним стажем або дуже популярна людина озвучить високий гонорар за свою консультацію. А починаючий маловизнаний психолог пропонує свої послуги в рази дешевше.

Наприклад, зараз в Україні ціна за час роботи гештальт-терапевта знаходиться між 250 грн до 3000 грн, в Росії від 500 рублів. Можливо, ви зможете знайти альтруїстів, які готові безкоштовно надавати Вам психологічну допомогу, але це рідкість і не гарантує компетентність спеціаліста.

Як проходить спілкування з гештальт-терапевтом?

Якщо ви вибрали терапію в Інтернеті, то сеанси будуть проходити в одному з сервісів відео зв'язку (Skype, Zoom, Viber, Messenger тощо). Платформа City Pros надає можливість спілкування з фахівцем за допомогою відеозв'язку на платформі. Це можуть бути групові або індивідуальні онлайн-зустрічі. Ефективне працювати тет-а-тет. Перша консультація має бути ознайомча та призначена для визначення проблем, методології їх рішень, частоти та кількості відвідувань та інших організаційних питань.

Крім відеозв'язку гештальт-терапевт може запропонувати текстові матеріали, а також можливість спілкування в чатах (якщо вони задають питання між сеансами, для обговорення домашнього завдання, інсайтів тощо). Є різні варіанти терапії: індивідуальні, чоловік + жінка, батьки + дитина.

Гештальт-терапія в Інтернеті набирає популярність тому, що дає змогу клієнту економити час та гроші на дорогу, вибирати зручний графік консультацій, пропонує великий список спеціалістів і в цілому максимально зменшує обмеження у виборі відповідного фахівця.

Переваги вибору гештальт-терапевта онлайн на платформі City Pros

На сайті представлені портфоліо фахівців, ви можете ознайомитись з їх дипломами, сертифікатами. Також можна дізнатися у кандидата про його освіту, досвід роботи, заслуги, інші важливі моменти. На платформі City Pros вказані ціни за консультацію. Є можливість знайти гештальт-терапевта за географічним положенням, мовою спілкування, рейтингу. Також можна ознайомитися з відгуками від клієнтів.

Якщо Ви відчуваєте, що не можете знайти гармонію в цьому світі, що у Вас є психологічна проблема, яку Ви не в змозі самостійно вирішити, зверніться за онлайн-підтримкою до гештальт-терапевта на нашому порталі. Світ відкриється в нових гранях і заграє яскравими фарбами, коли ви позбудетесь своїх внутрішніх конфліктів та задовольните свої психологічні потреби.

[[ article.dislikes ]] [[ article.likes ]]
City Pros gives $5 to all clients to book any services on City Pros. Get $5

About Андрій Вороняк

Психологічне консультування Сімейне консультування Когнітивно поведінкова психотерапія Групові терапевтичні зустрічі Соціально-психологічна адапт…

View profile Андрій Вороняк

View questions and answers easily in app

Similar Psychologists online

Светлана Ворохаева

Psychologists online 4.86 (7 reviews)

Находясь много лет в личной терапии я могу с уверенностью сказать, что очень важно найти «своего» психотерапевта. Как понять, что это произошло? В эт…

Bookings

12

Price

0 - 27 USD

Ирина Туманова

Psychologists online
New professional

Здраствуйте, меня зовут Ирина!Я практикующий психолог в таких направлениях: межличностные и созависимые отношения, страх, вина, травма, панические а…

Bookings

0

Price

18 UAH

Светлана Иванова

Psychologists online
New professional

Семейный, Детский психолог. Помощь и сопровождение в не простых жизненных ситуациях. Опыт работы 15 лет.

Bookings

0

Price

30 USD

Ирина Логинова

Psychologists online
New professional

Вы можете обращаться ко мне, если: * Вы не знаете, куда двигаться дальше. Кажется, что вы в тупике или на распутье; * Не можете найти своё предназн…

Bookings

0

Price

29 UAH

Анна Чиркова

Psychologists online
New professional

Получить консультацию Здравствуйте! Если вы устали от конфликтов на работе и дома! Ничего не радует и хочется обрести душевный покой и радость о…

Bookings

1

Price

0 - 21 USD

Алла Волощук

Psychologists online
New professional

Я психолог, Гештальт терапев. Специализируюсь в работе с семьями, парами, детьми. Практикую с 2009 года.

Bookings

0

Price

30 USD